Lions Klub KRŠKO

Pomagamo!

Zahvala za donacijo in izvedbo plakata miru 2016/17

Spoštovana ga. Alenka !

Najprej iskrena hvala Lions klubu Krško za donacijo, ki jo bomo odgovorno in koristno porabili za naše učence.
Želela pa bi se zahvaliti še za nekaj. Plakat miru spodbuja učence k razmisleku o boljšem svetu v najširšem pomenu besede, posredno tudi k sprejemanju različnosti, kar so majhni a pomembni koraki k ustvarjanju vključujoče družbe.
Z organizacijo takšnih dogodkov vašega Lions kluba zagotovo spreminjate tudi poglede na osebe s posebnimi potrebami. Ravno stališča in pogledi pa so tisto, kar odpira ali zapira poti pri njihovem vključevanju v družbo. Vaš klub in vaši člani že leta s svojimi dejanji odpirate in gradite nove poti. Ena izmed njih je prav gotovo tudi odločitev, da zaključno prireditev Plakata miru organizirate v prostorih naše šole, priložnost za oblikovanje kulturnega programa pa zaupate našim učencem.

Iskrena hvala še enkrat in vse dobro.
Barbara
dr. Barbara Smolej Fritz, ravnateljica

OŠ Dr. Mihajla Rostoharja Krško
Cesta 4. julija 33
8270 Krško

pomagamo

100tka

Sponzorji

Statistika obiskov

Zadetki pogledov prispevkov
65388